Sakarya Erenler Fabrikamızdan bir görüntü.

İNCİLER ENDÜSTRİYEL MAKİNE

Firmamız 1980 yılından bu güne kadar kazandığı tecrübe ve deneyimler konusunda uzman bir kuruluştur. Yapmış olduğu dizayn ve tasarımlar çerçevesinde; trafik sinyalizasyon yol ve kavşak projelendirmesi, Halı saha ve kapalı spor salonu skorboard imalatı, Pneumatik, hidrolik , elektronik içerikli makine tasarımı ve VAKUM makineleri imalatlarıyla bu güne gelmiştir. Son yıllarda firmamız VAKUM MAKİNELERİ konusuna ağırlık vermiş ve çalışmalarına bu yönde devam etmektedir. İmalatlarımız arasında yatay vakum makinaları, çift hazneli tek kapaklı dikey endüstriyel tipi vakum makinesi, büyük ağırlık ve ebattaki mamulleri vakum ambalaj yapabilen, firmamızın geliştirdiği atmosfer basıncı altında çalışan,Türkiye’de ilk, Dünya da emsallerinden üstün özelliklere sahip atmosfer basınçlı vakum makinesi olan BIGVAC 1050 ve BIGVAC 1250’yi müşterilerimizin hizmetine sunmuştur. Firmamız müşterilerimizin istek ve şikayetlerini göz önünde bulundurarak yapmış olduğu çalışmalar neticesinde sayın üreticilerimize daha iyiyi, daha güzeli sunmayı sağladığı servis imkanlarıyla kaliteyi yakalamayı hedeflemiştir. Yakın gelecekte gelişmiş teknolojilerle çalışmasını yaptığımız yeni projelerimizi hizmetinize sunacağız.

VİZYONUMUZ

Ürettiğimiz ve üretmeyi hedeflediğimiz makinelerle sektörde lider olmak. Müşteri kitlemizin önerileri ve ihtiyaçları doğrultusunda kaliteden hiçbir zaman ödün vermemek. Müşterilerimize, tedarikçilerimize, çalışanlarımıza ve çevreye karşı sorumluluklarımızın bilincinde olarak, çalışanlarımızı da, siz müşterilerimize ve çevreye karşı bilinçlendirmek için eğitimlerimizi ve çalışmalarımızı sürdürmek. Projelendirme ve makina imalatı alanında güvenilir hizmet sunmak. Müşteri memnuniyeti, toplumsal sorumluluk ve çevreyi koruma prensipleri sürekli ve değişmeyen ilkelerimizdir.

Fabrikamız Makine Üretim Hattından bir görüntü.

MİSYONUMUZ

Mevcut kaynakları ve teknolojiyi verimli şekilde kullanarak, müşteri isteklerini en kaliteli biçimde sunmanın yanında, başarımızı sektörde sürekli kılmak ve beklentileri en üst düzeyde karşılamak. Bütün müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek için dünyanın hızla gelişen teknolojisine ve uluslar arası standartlarına uygun, mekaniği, dijital elektroniği ve teknolojisi ile müşterilere büyük kolaylıklar sağlayan kaliteli ve verimli makineler üretmek. Servis imkanlarıyla kaliteyi yakalamak. CE emniyet gereklerini titizlikle uygulayarak kaliteli ni nitelikli ürünleri üretmek ve bu yolla müşteri memnuniyeti sağlamak. İşletmenin etkililiğini ve verimliliğini yükseltme amacı ile müşteri isteklerini en kaliteli biçimde sunmaktır.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Çevreyi kirleten ve insan sağlığını tehdit eden üretim metotlarını kullanmamak veya zararlı etkilerini yok etmek. Çevre mevzuat ve yasalarına sürekli uyum sağlamak. Hurda ve firelerin miktarlarını azaltmak için projeler geliştirmek. Yeni ürün planlarını, çevresel faktörleri de göz önünde bulundurarak hazırlamak. Tüm üretim süreçlerinde gerekli enerjiyi mümkün olduğunca tasarruflu kullanmak. Tedarikçi seçiminde tedarikçinin çevreyle etkileşimine önem vermek. Toplumsal sorumluluk ve kaliteli üretim anlayışını benimsemek. Çalışanlarımızı ve müşterilerimizi çevreye karşı bilinçlendirmek için eğitimlerimizi sürdürmek. Tüm faaliyetlerimizde çevre duyarlılığına ve çevresel yükümlülüklere uymaktır.

Fabrikamız Makine Üretim Hattından bir görüntü.

AR-GE POLİTİKAMIZ

Üretimden montaja ve servis hizmetlerine kadar bütün iş süreçlerini sürekli sorgulamak. Dünyada hızla gelişen teknolojiyi takip ederek müşteri taleplerine göre tasarım ve makinalar yapmak. En mükemmele ulaşma gayesiyle çalışmak. Hata oranını en aza indirerek verimliliği arttırmayı ve sürekli müşteri memnuniyetini hedeflemektir.

Fabrikamız Makine Üretim Hattından bir görüntü.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyetini arttırabilmek için hizmet ve ürünlerimizi sürekli iyileştirmek. Üretimde daima yasal düzenlemelere riayet etmek. Kaliteyi tüm çalışanların sorumluluğuna paylaştırmak. Bir sonraki süreç müşteridir prensibi ile çalışmak. Sıfır hataya ulaşabilmek için yöntemler belirlemek ve geliştirmek. Öğrenebilen, paylaşabilen ve geliştirebilen bir organizasyon yapısına ulaşabilmek için kurum kültürünü sürekli olarak güçlendirmek.

Fabrikamız Makine Üretim Hattından bir görüntü.

NEDEN İNCİLER ENDÜSTRİYEL MAKİNE ?

Yüksek güvenlik önlemleri altında çalışan makinelerimiz 24 saat çalışma koşullarını kaldırabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Elektrik aksamların ve pnömatik sistemlerin merkezi tasarımı, makina bakım ve ayarlamaları sırasında sistemlerin ve parçaların bağımsız kontrolüne olanak sağlamaktadır. Teknik servis detaylı bir süreç olarak disipline edilmiştir. Sistem ve makinelerin kurumları yetkili ve konusunda deneyimli uzman personellerimiz tarafından yürütülmektedir. Teknisyenlerimiz, makineyi kullanacak olan operatörlerin eğitiminden, makinenin üretim hattına tam entegrasyonundan ve sistemlerin montajı yapılan işletmenin gerçek çalışma koşullarında testlerini gerçekleştirmekle sorumludurlar.

NEDEN VAKUMLU PAKETLEME MAKİNELERİ KULLANMALISINIZ?

Üreticiler, perakende satış yapanlar ve mutfağınızdaki şefler için gerçekten yararlı uygulamalar sunuyoruz. Et, deniz ürünleri, salamura sebzeler, tarım ürünleri, baklagiller, kuruyemişler ve sert kabuklu yemişler, un, baharat, kahve ve hazır gıdalar gibi. Bu vakumlu ambalajlama makineleri ile karşılaştığınız zorluklar ve külçe masraftan kurtulmuş olursunuz. Balık ve sığır eti gibi kümes hayvanları da dâhil olmak üzere gıda ürünlerinin, ömrünü uzatır.Meyve, et, sebze veya söz konusu olduğunda, ambalajlanmamış paketlerle, havaya maruz kalmaktadır. Depo ya da soğutucularda diğer besin öğelerine de sıçrayarak toplu deformasyon kaçınılmaz olur. Vakumlu paketlenip ambalajlanmış balık, sığır ve kümes hayvanları etlerinin bile dondurucularda donması, buzlanması ve renk değişimleri büyük ölçüde engellenmiş sonucunda ilk günkü tazeliği korunmuştur.Yani ürünlerinizi korumak için vakumlu paketleme makinesi kullanılması şarttır. Bunların yanında vakumlu paketleme makinesi kullanmanıza neden birkaç neden sıralayabiliriz; Makinemizin yaptığı ambalajlama tekniğiyle yapılan ambalajlar ile büyük miktarda alan tasarrufunuz olacaktır, Eğer yaşadığınız bölgede sert, soğuk ya da yüksek dereceli sıcak iklim nedenli ulaşım sorunları, politik, ekonomik sorunların tetiklediği piyasadaki dalgalanmaları %0 risksiz atlatabilir, problemsiz ve sorunsuz ürünlerinizi uzun süre saklayabilirsiniz, Peynir veya ekmek gibi çabuk bozulabilen gıdaların deformasyon riskini azaltmaya yardımcı olabilir, Bazı rakip marka makinelerinin yaptığı ambalajların ağzındaki yamuk ve güçsüz hatalı kaynaklar, poşetin açılmasına ve hava sızdırmasına neden olur. Bu da doğal olarak ürünün bozulmasına neden olur. Bizim yaptığımız paketlerin bu sorunu yaşaması mümkün değil ambalajı sökmeniz sadece bir kesici alet, bıçak ya da makas gibi aletler ile olabilir, Tazelik testleri, vakum hava sızdırmazlık, kalıp şekli vb. gibi testlerden geçmiş olup, krem peynir, peynir dilimleri gibi peynir bazlı öğelerde daha iyi çalışmıştır, Vakumlu torbalar donuk gıdalar için mükemmeldir. Dondurulmuş börek, lahmacun, köfte çeşitleri, mantı, kek vb. Eğer mevsimlik yiyecekleri zaman ayırt etmeksizin yemek ve dilediğiniz zaman depolamak, derli toplu bir depo ya da soğutucu alan, bu makineler sizin için maddi olarak ve zamanınızdan büyük tasarruflar yapmanıza yardımcı olabilir.

İNVAC İNCİLER ENDÜSTRİYEL MAKİNE TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ SAKARYA - TÜRKİYE