HİZMETLER

İNVAC hizmet anlayışı; kaliteyi, vaat edileni gerçekleştirme, gıda güvenliğinin sağlanması gibi temel ilkeleri çalışma politikası olarak benimser.

•     Anlaşma şartname yükümlülüklerini yerine getirmek,
•     Beklentileri karışlama yolu ile tam kullanıcı memnuniyetinin sağlanması,
•     Sistemin verimli çalışabilmesi için makine güncelleme seçenekleri,
•     Gıda Kodeksini ihlal edebilecek her konuya önlem almak,
•     Tam hijyenik koşullarda üretim yaparak mükemmel paketleme yapmak,
•     ISO standartlarına uygun üretim.

MAKİNA İNCELEME

Makinalarımızı yakından incelemek için lütfen fabrikamızı ziyaret edin. Ayrıca sizi yurtiçi ya da yurtdışı bazı referans müşterilerimize yönlendirebiliriz. Böylelikle makinalarımızı bizzat üretim anında inceleyebilirsiniz.

2. EL FIRSATLARI

İkinci el paketleme makineleri geri alarak tesisinizi otomatik paketleme hattına dönüştürmek istiyoruz. Üretim hattınızdaki: proses iyileştirmeleri, yetersiz performans ve teknik beceri sorunlarınızı çözümlüyoruz.

BAKIM - SERVİS

İNVAC makinalarının ömrünün uzaması ve verimliliğinin sürmesi amacıyla müşterilerimize bakım ve servis paketleri sunuyor. Ülkemizin belirli bölgelerindeki müşterilerimize periyodik bakım ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Makinalarımızın takibini sağlıyor, verimliliğini takip ediyoruz.

7/24 HİZMET

Servis ağımız her an 7/24 hizmetinizdedir. Çözemediğiniz bir arıza oluştuğunda, servis uzmanlarımız size çözümler sunar. Uzman ekibimiz makina arızasının nedenlerini inceler, ivedi şekilde çeşitli çözümler önerir, yedek parçaların hızlı bir biçimde sevk edilmesini sağlar.

ÜRÜNLER

Vakum Makinaları fiyat, kalite ve teknolojisi ile öne çıkmaktadır. Yurtiçinde ve birçok ülkede önemli firmaların tercihi olmuştur. İNVAC Vakum Makinaları 2 yıl garantilidir. Yatay ve Dikey modelleri mevcuttur. Mini Vakum Makinesi, Çift Hazneli, Açık Tip gibi birçok çeşidi vardır.

İNVAC Vakumlu Paketleme Makinaları ile hayalinizi dünyanın diğer ucuna bile rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Size sağlamış olduğumuz maximum rahatlık ve kolay kullanım ile minimum müşteri şikayeti yaşayarak ürünlerinizi tüm dünyaya açmanız artık çok kolay. Ürünlerimizi inceleyerek bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim sayfamızda bulunan telefon numaralarımız ile sizlere daha detaylı açıklama yapabiliriz.

REFERANSLAR

PARTNERLERİMİZ